خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کسب مقام سومی مسابقات کشوری رزم آوران توسط دو نوجوان تیرانی

  در این دوره از مسابقات کشوری رشته رزم آوران که در استان کرمانشاه برگزار گردید دو تن از نوجوانان شهرتیران نیز مقام سومی این مسابقات را از آن خود کردند.

  نتایج مسابقات قهرمانی کشور نونهالان و نوجوانان رزم آوران

  این مسابقات با حضور 215 نفر در قالب 26 تیم از 13 استان  کشور  در مجموعه ورزشی امام خمینی  مرکز استان کرمانشاه برگزار گردید

  در رده نونهالان کرمانشاه که میزبانی مسابقات را نیز برعهده داشت با کسب چهارده امتیازدر مقام نخست ایستاد و استانهای چهارمحال وبختیاری با کسب سیزده امتیاز و همدان با ده امتیاز به ترتیب مقامهای دوم و سوم را ازآن خود کردند و اما در رده نوجوانان  تیم مازندران توانست با کسب 11 امتیازبرسکوی قهرمانی بایستد وتیم استان کرمانشاه با 10 امتیاز به مقام دوم قناعت کرد و استان همدان با 9 امتیاز در این رده نیز بر سکوی سوم ایستاد.

  در این دوره از مسابقات کشوری که در استان کرمانشاه برگزار گردید دو تن از نوجوانان شهرتیران نیز مقام سومی این مسابقات را از آن خود کردند.

  آقایان علی دادخواه در وزن۷۵+و امیرجواد شیرازی در وزن ۷۵- مقام سوم را کسب نمودند  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مسابقات ,استان ,کرمانشاه ,مقام ,امتیاز ,برگزار ,استان کرمانشاه ,برگزار گردید ,کرمانشاه برگزار ,مقام سومی ,نوجوانان شهرتیران ,کرمانشاه برگزار گردید ,استان کرمانشاه برگزار ,
  کسب مقام سومی مسابقات کشوری رزم آوران توسط دو نوجوان تیرانی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده