I cannot connect to server Could not Connect to database کسب مقام سومی مسابقات کشوری رزم آوران توسط دو نوجوان تیرانی

جستجو

تبلیغاتکسب مقام سومی مسابقات کشوری رزم آوران توسط دو نوجوان تیرانی

  در این دوره از مسابقات کشوری رشته رزم آوران که در استان کرمانشاه برگزار گردید دو تن از نوجوانان شهرتیران نیز مقام سومی این مسابقات را از آن خود کردند.

  نتایج مسابقات قهرمانی کشور نونهالان و نوجوانان رزم آوران

  این مسابقات با حضور 215 نفر در قالب 26 تیم از 13 استان  کشور  در مجموعه ورزشی امام خمینی  مرکز استان کرمانشاه برگزار گردید

  در رده نونهالان کرمانشاه که میزبانی مسابقات را نیز برعهده داشت با کسب چهارده امتیازدر مقام نخست ایستاد و استانهای چهارمحال وبختیاری با کسب سیزده امتیاز و همدان با ده امتیاز به ترتیب مقامهای دوم و سوم را ازآن خود کردند و اما در رده نوجوانان  تیم مازندران توانست با کسب 11 امتیازبرسکوی قهرمانی بایستد وتیم استان کرمانشاه با 10 امتیاز به مقام دوم قناعت کرد و استان همدان با 9 امتیاز در این رده نیز بر سکوی سوم ایستاد.

  در این دوره از مسابقات کشوری که در استان کرمانشاه برگزار گردید دو تن از نوجوانان شهرتیران نیز مقام سومی این مسابقات را از آن خود کردند.

  آقایان علی دادخواه در وزن۷۵+و امیرجواد شیرازی در وزن ۷۵- مقام سوم را کسب نمودند  این مطلب تا کنون 53 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 7 مرداد 1392
  منبع
  برچسب ها : مسابقات ,مقام ,استان ,کرمانشاه ,امتیاز ,سومی ,استان کرمانشاه ,مقام سومی ,برگزار گردید ,کرمانشاه برگزار ,مسابقات کشوری ,کرمانشاه برگزار گردید ,ا ,
  کسب مقام سومی مسابقات کشوری رزم آوران توسط دو نوجوان تیرانی

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 3 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر